Paparazzi Daily For You

The fastest and easiest way to get what you want!

HLAVNÍ STRÁNKA

Natalia Sadness - fenomén českého internetu

Tahle blonďatá kočka je nejvyhledávanější blogerkou, také na youtube.com. Zde je rozhovor s ní, který udělali admini blog.cz, Enjoy it!

 • Blog máš založený téměř rok, ale první článek na něm jsi zveřejnila až letos v červenci. Proč tak dlouhá časová mezera?
Na blogu natalia-sadness jsem pracovala už dříve. Jednu dobu mě chuť blogařit přešla a zkusila jsem Blogspot. Byla to zajímavá zkušenost s novým serverem, ale jsem ráda, že jsem se vrátila na Blog.cz :)
 • Když sis blog zakládala, co sis od něj slibovala? Vedlo tě k jeho založení např. to, že blog měly i kamarádky?
Celé mé blogaření začalo panenkami Myscene. Jednu dobu jsem žila těmito panenkami a měla o nich i svůj blog. Postupem času se mé zájmy měnily a věděla jsem, že tentokrát bude blog zaměřený na mě. Kamarádky mě k tomu naopak nevedly vůbec. O Blog.cz téměř nic netušily. Od natalia-sadness jsem si slibovala něco jako můj osobní deníček, kde budu moci vkládat své fotografie a to co mě zajímá. Nebaví mě věci dělat pro nic za nic a jsem ráda, když se s nimi můžu podělit i s ostatními. Dává mi to energii pokračovat dále.
 • Jak tě napadlo natočit video, které tě proslavilo? Napadlo tě při jeho natáčení, jaké peklo se následně rozpoutá? Jsi ráda za pozornost, která se k tobě nyní upíná?
Napadlo mě to jednoduše. Návštěvníky blogu zajímalo plno informací k mojí osobě a já jim je chtěla sdělit prostřednictvím videa. Ve snu by mě nenapadlo, že video se rozšíří rychlostí světla. Ostatně pro mě na něm není nic výyjimečného. Za pozornost přiznávám ráda jsem. Je to zvláštní pocit vnímat ty věci kolem toho. Kritiku přijímám a jsem toho názoru, že se tím člověk více naučí a vyvaruje se následných chyb. Negativitu házím za hlavu. Budu pokračovat pro ty, kterým se mé články líbí :)
 • Sleduješ všechny reakce, které jsi svým videem nastartovala? Nebo tě to nezajímá? Proč jsi zakázala přidávání nových komentářů k článku se zmiňovaným videem?
Ano sleduji je :) Přidávání komentářů jsem zakázala z důvodu mnohdy perverzních komentářů, a taky to vyvolala první reakce. Teď už na to nahlížím zase o trochu jinak.
 • Jak na video zareagovali čtenáři tvého blogu? Chystáš se znovu odpovídat na jejich otázky prostřednictvím videa, nebo už toho necháš, abys nebyla vystavena další kritice?
Někteří reagovali negativně, ale jiní zase pozitivně. Čtenáři, kterým se mé články líbí, mi to píšou většinou prostřednictvím FB a ICQ. Mnozí změnili postupně názor díky seznámení s mým blogem a předchozími články. Videa budu točit určitě dále a chystám i druhý díl Zvědavého dotazníku.
 • Nenapadlo tě třeba, že by sis po tom všem zrušila blog, a začala nanovo někde jinde?
Na chvilku jsem tak uvažovala, ale hodně rychle mě to přešlo.
 • U svého profilu na Facebooku máš v přátelích známou modelku Dominiku Myslivcovou. Znáte se osobně? Je to tvůj vzor a snažíš se být jako ona, nebo jakékoli spojování svého jména s Dominikou odmítáš?
Dominiku znám z vidění :) Určitě bych svoje jméno s jejím nespojovala. Máme možná podobné záliby, ale každý jedeme jiným směrem. Nesnažím se stát kopií. Tohle nikdy nebyl můj sen. Chci dokázat něco vlastní tvorbou :)
 • Ve tvém videu se dovídáme, že jsi z malého města. Ví tvá rodina a okolí o tvé nečekané popularitě, která tě zastihla ze dne na den nepřipravenou?
Ano, rodina o tom ví, a sami shlédli moje video s odpověďmi. Nejvíce je do toho aktivní taťka :D Jsem ráda za jejich podporu :)
 • Proč si myslíš, že jsou barbie a šamponi tolik nenáviděni většinovou společností? Cítíš se ty sama jako barbie?
Cítím se jako půlka barbie:D Mám ráda růžovou barvu a v mém šatníku se najde plno kousků v téhle barvě. Určitě, ale nemusí být růžové všechno :) Nenávidí je možná proto, že trošku vybočujou z davu a hned je považujou automaticky za namyšlené díky péči o svůj zevnějšek. Mně osobně barbie ani šamponi vůbec nevadí. Právě naopak! Dalo by se říct, že sama jsem jednou z nich :)
 • Kdybys dnes věděla, co všechno tvé video způsobí, natočila bys ho znovu?
Nad touhle otázkou bych váhala. Zatím i přes všechnu kritiku se přikláním k natočení tohoto videa znovu.. Mně osobně třeba nevadí :)
 • Máš nějakou oblíbenou celebritu, která tě inspiruje?
Mým vzorem je Lady Gaga. Dokázala se prosadit ve světě svým ojedinělým stylem. Obdivuji její odhodlání a to jak si hodně věcí dělá sama. Četla jsem o ni článek v jednom časopisu a ten mě chytl za srdce :)
 • Jakou ráda posloucháš hudbu?
Poslouchám zmíněnou Lady GaGu a dále Miley Cyrus, Innu, Eminema atd.. Přímo hudební styl r´n´b, pop, hip hop, ale i rock a punk.
 • Prozraď, jak tráví čas normální 15 letá dívka z malého města, která se ze dne na den stala hvězdičkou YouTube?
Většinu času trávím venku s kamarádkami. Hodně jezdíme do nákupních center, kin apod... Jinak určitě tvořím další články na svůj blog.
 • V poslední otázce máš možnost pozvat čtenáře tohoto rozhovoru na svůj blog a ve zkratce jim ho představit.
Jak už se někteří dozvěděli z tohoto článku, můj blog je natalia-sadness.blog.cz a najdete zde líčení, módu a především videa, které mají velkou zásluhu na veškerém zviditelnění. Rozhodně zde najdete i obsáhlejší články: ) Těším se na každého, kdo na můj blog zavítá, a přeji, ať se Vám tam líbí!
Poslední komentáře
30.08.2010 22:26:49: Tak to jsem ráda.smiley${1}
27.08.2010 21:17:22: Zajímavý článeksmiley${1}smiley${1}smiley${1}
24.08.2010 16:09:18: podle toho videa jsem si myslela na rovinu, že je to nějaká vymaštěná 15-letá barbie, ale pak jsem p...
20.08.2010 20:50:36: Wow ta má teda krutou návštěvnost!
 
Thank you for visiting